Udekoruj swój pokój…pudełko na drobiazgi

Dzisiejsze upalne południe spędziliśmy w Filii Bibliotecznej z naszymi najulubieńszymi artystami oraz… potworami i smokami! Stwory te, goszczące w bibliotece, są oczywiście zupełnie niegroźne, wręcz przeciwnie – są kolorowe i zabawne. Podczas warsztatów każdy miał okazję by stworzyć pudełko na drobne przedmioty w kształcie bajkowego stworka. Jak na prawdziwych artystów przystało dzieci miały niezliczoną ilość pomysłów na to, jak ich pudełko będzie wyglądać: czułki, rzęski, ogony, skrzydła, kły, piegi i hipnotyzujące oczy sprawiły, że każdy potworek wyglądał inaczej. Pracę plastyczną umilały nam jak zawsze rozmowy o wyjazdach (tych, które już się odbyły), o planach na drugą połowę wakacji, o chłodnych basenach, szkole, zabawnych sytuacjach, ulubionych lodach i zwierzątkach. Wakacje – trwajcie jak najdłużej! Dziękujemy p. Edycie Monasterskiej z Młodzieżowego Centrum Kariery w Radzionkowie za pomoc w realizacji zajęć!